Hydraulický strojní svěrák 160/300, VMC-160HV-L
skladem 2 ks
cena s DPH
cena bez DPH
2
VMC-160HV-L
VERTEX
V případě reklamace či vrácení zboží si, prosím, přečtěte náš reklamační řád.
Nový produkt
Strojní svěrák s hydraulickým posilovačem:
- Mechanizmus svěráku krytý před šponami a jinými nečistotami
- Hydraulický posilovač pro maximální sílu upnutí s minimální námahou
- Svěrák lze upnout na stroj horizontálně, vertikálně i na oba boky
- Garance stejné výšky v celé délce, tolerance 0,01/100 mm
- Maximální síla upnutí – 5 000 kg
- Rychlá a snadná obsluha
Typ hydraulický
Rozevření čelistí 350 mm
Šířka čelistí 160 mm
Výška čelistí 65 mm
Výška od stolu 105 mm
Max. síla upnutí 5 000 kg
Přesnost 0,01 / 100 mm
Celková výška 168 mm
Celková šířka 160 mm
Celková délka 740 mm
Rozměr základny 610 x 160 mm