Hydraulický strojní svěrák VNC-160LH
skladem 2 ks
cena s DPH
cena bez DPH
2
VNC-160LH
VERTEX
V případě reklamace či vrácení zboží si, prosím, přečtěte náš reklamační řád.
Nový produkt
Hydraulický strojní svěrák:
- Strojní svěrák s hydraulickým posilovačem
- Vhodné pro obráběcí centra a další strojní aplikace
- Litinové tělo FCD60 odolné proti deformaci
- Rozměrné rozevření čelistí
- Snadná a rychlá obsluha
Typ hydraulický
Rozevření čelistí 510 mm
Šířka čelistí 159 mm
Výška čelistí 54 mm
Výška od stolu 95 mm
Přesnost 0,01 / 100 mm
Celková výška 148 mm
Celková šířka 160 mm
Celková délka 884 mm
Rozměr základny 750 x 160 mm