Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Naši lidé

Miroslav Bořil


Tomáš Bořil

TO JE NÁŠ TOMÁŠ
Mladší z bratrů Bořilů, kteří teď vedou firmu. Je s námi už od roku 2012. Má na starosti přímý prodej školních strojů, vede sekci prodeje příslušenství a e-shop, stará se o kompletní marketing společnosti a společně s bratrem řeší chod firmy a strategii do budoucna.

Jan Beránek

VŽDY SE SNAŽÍM NAJÍT ŘEŠENÍ CO NEJRYCHLEJI
To je krédo našeho servisního manažera Honzy Beránka. Ve firmě už přes 3 roky vede celý technicko-administrativní tým, koordinuje servis, plánuje servisní zásahy a komunikuje se zákazníky.
Své pracovní, ale i jazykové zkušenosti nasbíral Honza v Lucembursku, kde z původního plánovaného jednoho roku strávil roky čtyři.

Pavel Odehnal

MÝM KRÁLOVSTVÍM JE E-SHOP A VŠE KOLEM NĚJ
Seznamte se s Pavlem Odehnalem, naším manažerem e-shopu. Pavel dřív na CNC strojích sám pracoval, takže se v kovoobráběcích strojích a příslušenství dobře vyzná. Postupně se přes obchod dopracoval až k vedení e-shopu velké české firmy.
A díky tomu se dostal i k nám do Itaxu.

Tomáš Dvořák

Milan Zeman

Vladimír Fritsch

POTŘEBUJETE SERVIS? PAK POTŘEBUJETE VLADIMÍRA FRITSCHE
S velkou pravděpodobností k vám přijede právě on. Pracuje u nás už 4 roky jako servisní technik. Hravě zvládne mechanické opravy i elektrotechniku.
Na práci ho nejvíc baví to, že není monotónní, každý stroj a závada jsou jiné a jeho baví jim přicházet na kloub.

Mirka Bílková

KAŽDÁ FIRMA MÁ SVOU KELIŠKU 
U nás je to naše vrchní skladnice Mirka Bílková, která pořád mluví a stále něco komentuje. Umlčíte ji aspoň na chvilku, když jí dáte něco sladkého, třeba její oblíbenou rakvičku.

Petra Fečková


Jiří Bořil